O NAMA VESTI TAKMIČARI SKI ŠKOLA KONTAKT
SPORTSKE VESTI
TAKMIČARI SK NIŠ
BOJANINE VODE
EVROBALKAN KUP

Home page VESTISportske vestiPetra Veljković osvojila bronzanu medalju na svojoj prvoj trci na gostujućem terenu !
02.07.2011

Na najvažnijem smučarskom takmičenju koje se održava u Bosni i Hercegovini, SK Niš je imao najveselijeg predstavnika. Neprikosnovena cicibanka u Srbiji, zadnje 3 godine, Petra Veljković je proverila svoju hrabrost, znanje i veštinu u konkurenciji prave skijaške nacije. Iako najmlađa od svih učesnika Otvorenog prvenstva Republike Srpske, uprkos 21 najboljih starijih cicibanki iz Bosne i Hercegovine, Petra je uspela da dođe do fantastičnog rezultata i osvoji treće mesto i svoju prvu medalju na "gostujućem" terenu.

Prethodnog dana, na Otvorenom prvenstvu Bosne i Hercegovine, u istoj konkurenciji, Petra Veljković je takođe zabeležila izuzetan plasman, osvajanjem četvrtog mesta.

Sve rezultate cicibana i cicibanki sa Otvorenih prvenstava Bosne i Hercegovine i Republike Srpske, možete pogledati na ovoj strani.